e-Stěhování.cz - vše o stěhování - Do čeho balit?

e-Stěhování.cz - vše o stěhování, stěhovací firmy, stěhovací služby | Stěhování bytu i firem | Praha, Brno a celá ČRe-Stěhování.cz - vše o stěhování, stěhovací firmy, stěhovací služby | Stěhování bytu i firem | Praha, Brno a celá ČR
Stěhovací servis
Stěhovací firmy:
Doporučujeme:

FinBOX.cz
Finance v kostce, výhodné půjčky i hypotéky.

Mega-Půjčky.cz
Specialista na online půjčky, rychlé vyřízení přes internet.

Do čeho balit?Připravili jsme pro Vás několik tipů jak a do čeho balit nábytek a další vybavení domácnosti tak, aby se při stěhování nic nepoškodilo. Tyto materiály nejenže chrání vaše věci během transportu, ale také usnadňují manipulaci a skladování. Představíme vám různé typy obalových materiálů a jejich specifické použití, abyste mohli své cennosti bezpečně převézt do nového domova.

Fixační fólie

Používá se ke zpevnění nábytku. Zabraňuje otvírání šuplíků a dvířek. Její pružnost a pevnost zajistí, že se nábytek během převozu neotevře a neponičí. Navíc chrání povrchy před poškrábáním a nečistotami.

Dvouvrstvá vlnitá lepenka

Používá se o balení větších a nestandardních kusů nábytku. Tato lepenka je pevná a odolná, dokáže ochránit i velmi těžké předměty. Vhodná je zejména pro ochranu dřevěného a kovového nábytku před oděrkami.

Bublinkové fólie

Jde o polyetylénové fólie vhodné k balení křehkých předmětů, ochrana proti poškrábání povrchu skla a nábytku. Bublinky poskytují vynikající tlumící efekt, což je ideální pro skleněné výrobky a elektroniku.

Kartónové krabice a plastové přepravky

Jsou vhodné na knihy, nádobí a další menší věci, které mohou utrpět nárazem. Výhoda je velká skladnost krabic, které lze štosovat na sebe. Kartónové krabice jsou dostupné ve více velikostech, takže si můžete vybrat přesně takovou, která odpovídá vašim potřebám.

Igelitové pytle

Jsou vhodné na oblečení a věci, které se mohou pomačkat. Igelitové pytle jsou lehké, odolné a voděodolné, takže vaše oblečení zůstane suché a čisté. Navíc jsou snadno uzavíratelné a zajišťují dostatečnou ochranu proti prachu a špíně.

Polystyrenové čipy a pena

Ideální pro vyplnění volných prostorů v krabicích a zabránění pohybu obsahu během transportu. Tyto materiály jsou lehké a zároveň poskytují vynikající ochranu proti nárazům a vibracím.

Ochranné rohové profily

Jsou nezbytné pro ochranu ostrých hran nábytku a jiných rozměrných předmětů. Tato ochrana je klíčová pro zabránění poškození nejen vašich věcí, ale i stěn a dveřních rámů při manipulaci.

Pevná páska a šňůry

Silná lepicí páska je nezbytná pro bezpečné uzavření krabic a lepenku. Kvalitní šňůry či popruhy jsou pak užitečné pro svazování větších předmětů a zajištění stabilního umístění v přepravním prostoru.

Etikety a značení

Důkladné označení krabic a balíků usnadní jejich identifikaci a rozbalování v novém bydlišti. Použijte odolné a voděodolné etikety a popisujte je jasně a srozumitelně.

Využitím správných balicích materiálů a metod můžete zajistit, že vaše věci budou během stěhování chráněny a dorazí do nového domova v perfektním stavu. Tento průvodce vám poskytuje podrobný přehled nejlepších možností, které jsou k dispozici, a pomůže vám udělat stěhování co nejpohodlnější a nejbezpečnější.Kontakty  |  Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2007 - 2024 e-Stěhování.cz | Provozovatel webu www.e-Stěhování.cz